Пъстро, весело и изпълнено с детски смях премина празничното отбелязване на 1 юни – Международния ден на детето в Ивайловград.
Детският игрови център „Детство мое“ се превърна в място на радост, игри и незабравими емоции за десетки деца и техните семейства. Малчуганите се забавляваха с много музика, танци, игри и изненади, подготвени от аниматорите, които превърнаха празника в истинско приключение.
Събитието бе организирано от Община Ивайловград и ДГ „Ивайловград“ с желанието да подарят на децата един незабравим ден, изпълнен с усмивки и щастливи мигове.
Детството е най-красивото време в живота на всеки човек – време на мечти, открития и безгрижие. Затова грижата за децата, тяхното развитие, образование и щастливо израстване остава сред най-важните отговорности на всяко общество.
Община Ивайловград благодари на всички, които допринесоха за празничното настроение и споделиха този специален ден с най-малките жители на нашата община.
За Община Ивайловград грижата за децата не е еднократен жест или празничен повод, а отговорност и кауза. Защото всяко дете заслужава щастливо детство, възможности за развитие и вяра, че неговият роден край е място, в което може да мечтае, да се развива и да успява.
Нека детският смях винаги оглася улиците и домовете на Ивайловград, а усмивките на нашите деца да бъдат най-красивият знак, че градът ни има бъдеще.
Честит празник на всички деца!
Бъдете здрави, щастливи, обичани и никога не спирайте да мечтаете!


