🌸 Понякога не е нужно много, за да усетиш духа на един град –
достатъчни са няколко цвята, малко светлина и хора, които създават красота заедно.

Днес споделяме с вас част от празничната украса –
малък жест, зад който стоят усилия и вдъхновение.

Това е Ивайловград – споделен, подреден с грижа и изпълнен с отношение.
И когато има любов към мястото, в което живеем, тя се вижда.

🧡 С благодарност към всички, които се включиха:

СУ „Христо Ботев“ – гр. Ивайловград
ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – с. Белополци
ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – с. Железино
ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – с. Свирачи
ДГ „Ивайловград“
ДГ „Железино“
НЧ „Пробуда 1914“ – Ивайловград
ДЦДУ – Ивайловград
ОИМ – Ивайловград
Антична вила Армира
Дом за възрастни хора – Ивайловград
Община Ивайловград

Когато сме заедно, градът ни изглежда така –
с повече цвят, повече грижа и повече смисъл.

Нека има любов, разбирателство и оптимизъм –
в делата ни и в ежедневието ни. 💛